B72205S0231K101
Číslo produktu DigiKey
495-6478-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B72205S0231K101
Popis
VARISTOR 360V 400A DISC 5MM
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
360 V 400 A Varistor 1 Obvod Průchozí otvor Disk 5mm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
B72205S0231K101 Modely
Kategorie
Napětí varistoru (max)
396 V
Výrobce
TDK
Nárazový proud
400 A
Řada
Energie
7,2J
Balení
Hromadné balení
Počet obvodů
1
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při kmitočtu
70 pF @ 1 kHz
Maximální střídavé napětí
230 V
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
300 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí varistoru (min)
324 V
Pouzdro
Disk 5mm
Napětí varistoru (typické)
360 V