MI1524S-24BRU
Číslo produktu DigiKey
5943-MI1524S-24BRU-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MI1524S-24BRU
Popis
DC/DC,15W,24VIN,24VOUT,1.5 KVISO
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 24V 625mA 9V - 36V Vstup
Kategorie
Proud - výstup (max)
625mA
Mfr
Výkon (W)
15 W
Řada
Izolační napětí
1.5 kV
Balení
Trubice
Aplikace
ITE (komerční)
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C (s poklesem výkonu)
Typ
Izolovaný modul
Účinnost
91%
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí - vstup (min)
9V
Pouzdro
Modul 6-DIP
Napětí - vstup (max)
36V
Velikost / rozměry
1,00" D x 1,00" Š x 0,47" V (25,4mm x 25,4mm x 12,0mm)