B57237S0100M000
Číslo produktu DigiKey
495-2097-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B57237S0100M000
Popis
ICL 10 OHM 20% 3.7A 15MM
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Omezovač náběhového proudu 10 Ohms ±20% 3.7 A 0,591" (15,00mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
B57237S0100M000 Modely
Kategorie
Tolerance
±20%
Výrobce
TDK
Max. proud v ustáleném stavu
3.7 A
Řada
Průměr
0,591" (15,00mm)
Balení
Hromadné balení
Rozteč přívodů
0,295" (7,50mm)
Stav součásti
Aktivní
Schvalovací agentura
UL
R pří 25°C
10 Ohms