AVR-M1608C270MTABB
Číslo produktu DigiKey
445-2546-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-2546-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-2546-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AVR-M1608C270MTABB
Popis
VARISTOR 27V 2A 0603
Podrobný popis
27 V 2 A Varistor 1 Obvod Montáž na povrch, MLCV 0603 (1608 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
AVR-M1608C270MTABB Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Nárazový proud
2 A
Energie
0,05J
Kapacita při kmitočtu
15 pF @ 1 kHz
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
17 V
Třída
Automobilový průmysl
Napětí varistoru (min)
21.6 V
Kvalifikace
AEC-Q200
Napětí varistoru (typické)
27 V
Způsob montáže
Montáž na povrch, MLCV
Napětí varistoru (max)
32.4 V