ACM9070-701-2PL-TL01
Číslo produktu DigiKey
445-2216-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-2216-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-2216-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACM9070-701-2PL-TL01
Popis
CMC 5A 2LN 700 OHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 700 Ohms @ 100 MHz 5A DCR 10mOhm
Modely EDA/CAD
ACM9070-701-2PL-TL01 Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
5A
Výrobce
TDK
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
10mOhm
Řada
Stejnosměrné jmenovité napětí
80V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Velikost / rozměry
0,354" D x 0,276" Š (9,00mm x 7,00mm)
Počet vedení
2
Výška (max)
0,177" (4,50mm)
Impedance při kmitočtu
700 Ohms @ 100 MHz