RWS100B-5
Číslo produktu DigiKey
285-RWS100B-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RWS100B-5
Popis
AC/DC CONVERTER 5V 100W
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Výstup 5V 85 ~ 265VAC Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RWS100B-5 Modely
Kategorie
Výkon (W)
Mfr
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Izolační napětí
3 kV
Balení
Hromadné balení
Účinnost
79%
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Typ
Uzavřený
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Umožňuje vstup DC, Univerzální vstup
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí - vstup
85 ~ 265VAC
Velikost / rozměry
4,25" D x 3,70" Š x 1,54" V (108,0mm x 94,0mm x 39,0mm)
Napětí - výstup 1
5V
Schvalovací agentura
CE
Proud - výstup 1
14 A