HWS100A-5/A
Číslo produktu DigiKey
285-2268-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HWS100A-5/A
Popis
AC/DC CONVERTER 5V 100W
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Výstup 5V 85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
HWS100A-5/A Modely
Aplikace
Průmyslové, ITE (komerční)
Řada
Izolační napětí
3 kV
Účinnost
86%
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-10°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Typ
Uzavřený
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Dálkové snímání, Univerzální vstup
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC
Velikost / rozměry
6,32" D x 1,32" Š x 3,27" V (160,5mm x 33,5mm x 83,0mm)
Napětí - výstup 1
5V
Proud - výstup 1
20 A