RGB24750W045A-001
Číslo produktu DigiKey
285-RGB24750W045A-001-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RGB24750W045A-001
Popis
DC/DC CONVERTER 3.3-18V 750W
Podrobný popis
Neizolovaný modul PoL DC/DC převodník 1 Výstup 3,3 ~ 18V 45A 18V - 32V Vstup
Modely EDA/CAD
RGB24750W045A-001 Modely
Kategorie
Výkon (W)
750 W
Provozní teplota
-40°C ~ 115°C (s poklesem výkonu)
Účinnost
98,5%
Velikost / rozměry
1,95" D x 1,50" Š x 0,51" V (49,5mm x 38,1mm x 13,0mm)
Napětí - vstup (min)
18V
Napětí - vstup (max)
32V
Proud - výstup (max)
45A