RGB12400W060A-001
Číslo produktu DigiKey
285-RGB12400W060A-001-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RGB12400W060A-001
Popis
DC/DC CONVERTER, 0.8-8V 400W
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Neizolovaný modul PoL DC/DC převodník 1 Výstup 0,8 ~ 8V 60A 9V - 18V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RGB12400W060A-001 Modely
Kategorie
Výkon (W)
400 W
Mfr
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Dálkové vypnutí/zapnutí, Dálkové snímání
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 115°C (s poklesem výkonu)
Balení
Hromadné balení
Účinnost
97%
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Typ
Neizolovaný modul PoL
Pouzdro
Modul 10-DIP
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
1,95" D x 1,50" Š x 0,51" V (49,5mm x 38,1mm x 13,0mm)
Napětí - vstup (min)
9V
Dodávaná velikost pouzdra
Sixteenth Brick
Napětí - vstup (max)
18V
Řídicí funkce
Povolit, Aktivní nízký
Napětí - výstup 1
Schvalovací agentura
CE, UKCA
Proud - výstup (max)
60A