PXD-M30-24WS05
Číslo produktu DigiKey
285-PXD-M30-24WS05-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PXD-M30-24WS05
Popis
DC DC CONVERTER 5V 30W
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 5V 6A 9V - 36V Vstup
Modely EDA/CAD
PXD-M30-24WS05 Modely
Kategorie
Výkon (W)
30 W
Mfr
Izolační napětí
5 kV
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C (s poklesem výkonu)
Účinnost
88,5%
Počet výstupů
1
Napětí - vstup (min)
9V
Napětí - vstup (max)
36V
Velikost / rozměry
2,00" D x 1,00" Š x 0,40" V (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Proud - výstup (max)
6A