RACV12-12-LP
Číslo produktu DigiKey
945-2949-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RACV12-12-LP
Popis
LED DRIVER CV AC/DC 12V 1A
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1A 12V Konstantní napětí LED řadič Převodník střídavý-stejnosměrný Topologie 1 Výstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RACV12-12-LP Modely
Kategorie
Proud - výstup (max)
1A
Výrobce
Recom Power
Výkon (W)
12 W
Řada
Izolační napětí
3.75 kV
Balení
Krabice
Vlastnosti
OTP, OVP, SCP
Stav součásti
Aktivní
Stupeň ochrany
IP20
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Provozní teplota
-20°C ~ 50°C
Typ
Konstantní napětí
Účinnost
78%
Topologie
Převodník střídavý-stejnosměrný
Provedení koncovky
Svorkovnice
Velikost / rozměry
5,04" D x 1,97" Š x 0,51" V (128,0mm x 50,0mm x 13,0mm)
Napětí - vstup (min)
198VAC
Schvalovací agentura
CB, CE, ENEC
Napětí - vstup (max)
264VAC
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí - výstup
12V