PF1000A-360 je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
TDK-Lambda
Skladem : 0
Katalogový list
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Uitgang 360V 2,8A 85 ~ 265VAC Vstup
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
Why Thermocouple A Power Supply?
PF1000A-360
Číslo produktu DigiKey
285-1491-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PF1000A-360
Popis
AC/DC CONVERTER 360V 1000W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
PF1000A-360 Modely
Kategorie
Vlastnosti
Univerzální vstup
Výrobce
TDK-Lambda
Provozní teplota
-40°C ~ 100°C (s poklesem výkonu)
Řada
Účinnost
95%
Balení
Nosič
Způsob montáže
Průchozí otvor
Stav součásti
Zastaralé
Pouzdro
Modul 10-DIP
Typ
Uzavřený
Velikost / rozměry
4,60" D x 2,40" Š x 0,50" V (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Počet výstupů
1
Schvalovací agentura
CE, cULus
Napětí - vstup
85 ~ 265VAC
Standardní číslo
60950-1; 62368-1
Napětí - výstup 1
360V
Napěťová regulace
5V
Proud - výstup (max)
2,8A
Regulace zátěže
10V
Výkon (W)
1000 W