PF1500B-360 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
TDK-Lambda
Skladem : 0
Katalogový list
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Uitgang 360V 2,8A 85 ~ 265VAC Vstup
TDK-Lambda PF-B Series
PF1500B-360
Číslo produktu DigiKey
285-PF1500B-360-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PF1500B-360
Popis
AC/DC CONVERTER 360V 1.008KW
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
PF1500B-360 Modely
Kategorie
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Základní deska, Dálkové vypnutí/zapnutí, Dálkové snímání, Univerzální vstup
Výrobce
TDK-Lambda
Provozní teplota
-40°C ~ 100°C
Řada
Účinnost
96,5%
Balení
Nosič
Způsob montáže
Průchozí otvor
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Celý brick
Typ
Uzavřený
Velikost / rozměry
4,60" D x 2,40" Š x 0,50" V (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Počet výstupů
1
Schvalovací agentura
CE, CSA, IEC, UKCA, UL
Napětí - vstup
85 ~ 265VAC
Standardní číslo
Napětí - výstup 1
360V
Napěťová regulace
5V
Proud - výstup (max)
2,8A
Regulace zátěže
10V
Výkon (W)
1.008 kW