I6A24014A033V-002-R
Číslo produktu DigiKey
285-2857-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
I6A24014A033V-002-R
Popis
DC DC CONVERTER 3.3-24V 250W
Podrobný popis
Neizolovaný modul PoL DC/DC převodník 1 Výstup 3,3 ~ 24V 14A 9V - 40V Vstup
Modely EDA/CAD
I6A24014A033V-002-R Modely
Kategorie
Výkon (W)
250 W
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Účinnost
98%
Napětí - vstup (min)
9V
Velikost / rozměry
1,30" D x 0,90" Š x 0,50" V (33,0mm x 22,9mm x 12,7mm)
Napětí - vstup (max)
40V
Řídicí funkce
Povolit, Aktivně vysoký
Proud - výstup (max)
14A