I6A24008A033V-N01-R
Číslo produktu DigiKey
285-2502-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
I6A24008A033V-N01-R
Popis
DC DC CONVERTER -3.3 TO -30V 75W
Podrobný popis
Neizolovaný modul PoL DC/DC převodník 1 Výstup -3,3 ~ -30V 8A 9V - 40V Vstup
Modely EDA/CAD
I6A24008A033V-N01-R Modely
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Balení
Nosič
Účinnost
92%
Velikost / rozměry
1,30" D x 0,90" Š x 0,50" V (33,0mm x 22,9mm x 12,7mm)
Napětí - vstup (min)
9V
Napětí - vstup (max)
40V
Řídicí funkce
Povolit, Aktivní nízký
Napětí - výstup 1
Schvalovací agentura
CE
Proud - výstup (max)
8A
Základní číslo produktu
Výkon (W)
75 W