I6A24008A033V-N00-R
Číslo produktu DigiKey
I6A24008A033V-N00-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
I6A24008A033V-N00-R
Popis
DC DC CONVERTER -3.3 TO -30V 75W
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Neizolovaný modul PoL DC/DC převodník 1 Výstup -3,3 ~ -30V 8A 9V - 40V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
I6A24008A033V-N00-R Modely
Kategorie
Aplikace
ITE (komerční)
Mfr
Vlastnosti
Dálkové vypnutí/zapnutí, OCP, OTP, SCP
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Balení
Krabice
Účinnost
92%
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Typ
Neizolovaný modul PoL
Pouzdro
Sixteenth Brick
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
1,30" D x 0,90" Š x 0,50" V (33,0mm x 22,9mm x 12,7mm)
Napětí - vstup (min)
9V
Dodávaná velikost pouzdra
Sixteenth Brick
Napětí - vstup (max)
40V
Řídicí funkce
Povolit, Aktivně vysoký
Napětí - výstup 1
Schvalovací agentura
CE
Proud - výstup (max)
8A
Základní číslo produktu
Výkon (W)
75 W