DRF240-24-1/HL není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
TDK-Lambda
Skladem : 694
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
GAPTEC Electronic
Skladem : 14
Katalogový list
Weidmüller
Skladem : 66
Weidmüller
Skladem : 8
DComponents
Skladem : 5
Cosel USA, Inc.
Skladem : 0
Cosel USA, Inc.
Skladem : 6
Mornsun America, LLC
Skladem : 0
AC nebo DC Napájecí zdroj na lištu DIN 1 Výstup 24V 10A
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
TDK-Lambda DRF/HL Series
DRF240-24-1/HL
Číslo produktu DigiKey
285-DRF240-24-1/HL-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DRF240-24-1/HL
Popis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
DRF240-24-1/HL Modely
Kategorie
Proud - výstup (max)
10A
Výrobce
TDK-Lambda
Výkon (W)
240W
Řada
Izolační napětí
3 kV
Balení
Hromadné balení
Aplikace
ITE (komerční), Nebezpečné lokality
Stav součásti
Aktivní
Účinnost
94%
Typ vstupu
AC nebo DC
Provozní teplota
-25°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Počet výstupů
1
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Sdílení zatížení, PFC, Dálkové vypnutí/zapnutí, Univerzální vstup
Střídavé napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
4,53" D x 1,93" Š x 4,86" V (115,0mm x 49,0mm x 123,4mm)
Stejnosměrné napětí - vstup (min.)
125V
Schvalovací agentura
CE
Stejnosměrné napětí - vstup (max.)
370V
Základní číslo produktu
Napětí - výstup 1
24V