AMEDP240-24SNZ
Číslo produktu DigiKey
5245-AMEDP240-24SNZ-ND
Výrobce
aimtec
Číslo produktu výrobce
AMEDP240-24SNZ
Popis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AC nebo DC Napájecí zdroj na lištu DIN 1 Výstup 24V 10A
Kategorie
Proud - výstup (max)
10A
Výrobce
aimtec
Výkon (W)
240W
Řada
Izolační napětí
3 kV
Balení
Hromadné balení
Aplikace
Průmyslové, ITE (komerční), Laboratorní
Stav součásti
Zastaralé
Účinnost
94%
Typ vstupu
AC nebo DC
Provozní teplota
-40°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Počet výstupů
1
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, PFC, Univerzální vstup
Střídavé napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
4,33" D x 2,16" Š x 4,88" V (110,0mm x 54,9mm x 124,0mm)
Stejnosměrné napětí - vstup (min.)
120V
Schvalovací agentura
CE, UKCA
Stejnosměrné napětí - vstup (max.)
370V
Standardní číslo
61010-1; 62368-1; UL 508
Napětí - výstup 1
24V