DPP240-48-1
Číslo produktu DigiKey
285-DPP240-48-1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DPP240-48-1
Popis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 240W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AC Napájecí zdroj na lištu DIN 1 Výstup 48V 5A
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DPP240-48-1 Modely
Kategorie
Výkon (W)
240W
Výrobce
TDK-Lambda
Izolační napětí
3 kV
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Hromadné balení
Účinnost
90%
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Provozní teplota
-40°C ~ 71°C (s poklesem výkonu)
Typ vstupu
AC
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Sdílení zatížení
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
4,57" D x 3,27" Š x 4,92" V (116,0mm x 83,0mm x 125,0mm)
Střídavé napětí - vstup
85 ~ 132VAC, 176 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CE
Napětí - výstup 1
48V
Základní číslo produktu
Proud - výstup (max)
5A