DRB240-48-1 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
Selec Controls USA Inc.
Skladem : 186
Katalogový list
AC Napájecí zdroj na lištu DIN 1 Výstup 48V 5A
TDK-Lambda DRB Series
DRB240-48-1
Číslo produktu DigiKey
285-DRB240-48-1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DRB240-48-1
Popis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 240W
Podrobný popis
Kategorie
Izolační napětí
3 kV
Aplikace
Průmyslové, ITE (komerční)
Řada
Účinnost
92%
Balení
Krabice
Provozní teplota
-25°C ~ 70°C
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, PFC, Dálkové vypnutí/zapnutí, Dálkové snímání, Univerzální vstup
Velikost / rozměry
4,92" D x 4,88" Š x 1,61" V (125,0mm x 124,0mm x 41,0mm)
Schvalovací agentura
CE, CSA, EN, IEC, UKCA, UL
Střídavé napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Standardní číslo
60950-1; 62368-1; UL 508
Napětí - výstup 1
48V
Minimální požadované zatížení
Ne
Proud - výstup (max)
5A
Základní číslo produktu
Výkon (W)
240W