DLP180-24-1/E je zastaralá a již se nevyrábí.
TDK-Lambda
Skladem : 72
Katalogový list
AC Napájecí zdroj na lištu DIN 1 Výstup 24V 7,5A
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
DLP180-24-1/E
Číslo produktu DigiKey
285-DLP180-24-1/E-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DLP180-24-1/E
Popis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 180W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Výkon (W)
180W
Izolační napětí
3 kV
Účinnost
87%
Provozní teplota
-10°C ~ 60°C (s poklesem výkonu)
Velikost / rozměry
4,33" D x 3,15" Š x 3,82" V (110,0mm x 80,0mm x 97,0mm)
Střídavé napětí - vstup
85 ~ 132VAC, 170 ~ 265VAC
Napětí - výstup 1
24V
Základní číslo produktu
Proud - výstup (max)
7,5A