DRB240241
DRB240241
TDK-Lambda DRB Series
DRB240-24-1
Číslo produktu DigiKey
285-DRB240-24-1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DRB240-24-1
Popis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AC Napájecí zdroj na lištu DIN 1 Výstup 24V 10A
Kategorie
Výkon (W)
240W
Výrobce
TDK-Lambda
Izolační napětí
3 kV
Řada
Aplikace
Průmyslové, ITE (komerční)
Balení
Hromadné balení
Účinnost
93%
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Typ vstupu
AC
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, PFC, Univerzální vstup
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
4,92" D x 1,61" Š x 4,88" V (125,0mm x 41,0mm x 124,0mm)
Střídavé napětí - vstup
85 ~ 265VAC
Schvalovací agentura
CE, cULus, cURus, EAC
Napětí - výstup 1
24V
Základní číslo produktu
Proud - výstup (max)
10A