CUS100ME-12
Číslo produktu DigiKey
285-CUS100ME-12-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CUS100ME-12
Popis
AC/DC CONVERTER 12V 100W
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 12V 85 ~ 264VAC Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CUS100ME-12 Modely
Kategorie
Výkon (W)
Mfr
Aplikace
Domácí spotřebiče, ITE (komerční), Zdravotnictví
Řada
Izolační napětí
4 kV
Balení
Hromadné balení
Účinnost
94%
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-20°C ~ 85°C (s poklesem výkonu)
Typ
Otevřená konstrukce
Vlastnosti
Univerzální vstup
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
4,00" D x 2,00" Š x 1,24" V (101,6mm x 50,8mm x 31,5mm)
Napětí - výstup 1
12V
Základní číslo produktu
Proud - výstup 1
8.33 A