CUS100ME-12/B
Číslo produktu DigiKey
285-CUS100ME-12/B-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CUS100ME-12/B
Popis
AC/DC CONVERTER 12V 100W
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 12V 85 ~ 264VAC Vstup
Modely EDA/CAD
CUS100ME-12/B Modely
Izolační napětí
4 kV
Účinnost
94%
Provozní teplota
-20°C ~ 85°C (s poklesem výkonu)
Typ
Otevřená konstrukce
Vlastnosti
Základní deska, Univerzální vstup
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
4,57" D x 2,34" Š x 1,35" V (116,0mm x 59,4mm x 34,2mm)
Napětí - výstup 1
12V
Základní číslo produktu
Proud - výstup 1
8.33 A