CCG30-48-05S
Číslo produktu DigiKey
285-CCG30-48-05S-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CCG30-48-05S
Popis
DC DC CONVERTER 5V 30W
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 5V 6A 18V - 76V Vstup
Modely EDA/CAD
CCG30-48-05S Modely
Kategorie
Izolační napětí
1.5 kV
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, dálkové zap/vyp, OCP
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Účinnost
90%
Počet výstupů
1
Napětí - vstup (min)
18V
Velikost / rozměry
1,00" D x 1,00" Š x 0,39" V (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm)
Napětí - vstup (max)
76V
Proud - výstup (max)
6A
Standardní číslo
Výkon (W)
30 W