CC10-2412SF-E
Číslo produktu DigiKey
445-2441-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CC10-2412SF-E
Popis
DC DC CONVERTER 12-15V 10W
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 12 ~ 15V 1A 18V - 36V Vstup
Modely EDA/CAD
CC10-2412SF-E Modely
Kategorie
Proud - výstup (max)
1A
Mfr
Výkon (W)
10 W
Řada
Izolační napětí
500 V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Počet výstupů
1
Napětí - vstup (min)
18V
Velikost / rozměry
1,40" D x 0,89" Š x 0,33" V (35,6mm x 22,6mm x 8,5mm)
Napětí - vstup (max)
36V