CC10-2405SF-E
Číslo produktu DigiKey
445-2439-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CC10-2405SF-E
Popis
DC DC CONVERTER 5V 10W
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 5V 2A 18V - 36V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CC10-2405SF-E Modely
Kategorie
Proud - výstup (max)
2A
Mfr
Výkon (W)
10 W
Řada
Izolační napětí
500 V
Balení
Nosič
Aplikace
ITE (komerční)
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Typ
Izolovaný modul
Způsob montáže
Průchozí otvor
Počet výstupů
1
Pouzdro
Modul 7-DIP
Napětí - vstup (min)
18V
Velikost / rozměry
1,40" D x 0,89" Š x 0,33" V (35,6mm x 22,6mm x 8,5mm)
Napětí - vstup (max)
36V