IQL24021A120V-009-R
Číslo produktu DigiKey
285-2228-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IQL24021A120V-009-R
Popis
DC DC CONVERTER 12V 252W
Standardní dodací lhůta výrobce
28 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Střední sběrnicový převodník DC/DC převodník 1 Výstup 12V 21A 20V - 36V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
IQL24021A120V-009-R Modely
Kategorie
Izolační napětí
1.5 kV
Mfr
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Vlastnosti
Dálkové vypnutí/zapnutí, OCP, OTP, OVP
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-40°C ~ 118°C
Stav součásti
Aktivní
Účinnost
92%
Typ
Střední sběrnicový převodník
Způsob montáže
Průchozí otvor
Počet výstupů
1
Pouzdro
Modul 8-DIP
Napětí - vstup (min)
20V
Velikost / rozměry
1,86" D x 1,45" Š x 0,52" V (47,2mm x 36,8mm x 13,2mm)
Napětí - vstup (max)
36V
Řídicí funkce
Povolit, Aktivní nízký
Napětí - výstup 1
Základní číslo produktu
Proud - výstup (max)
21A