DOCSC022F-040.0M
Číslo produktu DigiKey
222-DOCSC022F-040.0MTR-ND - Páska a cívka (TR)
222-DOCSC022F-040.0MCT-ND - Řezaná páska (CT)
222-DOCSC022F-040.0MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DOCSC022F-040.0M
Popis
XTAL OSC OCXO 40.0000MHZ LVCMOS
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
40 MHz OCXO LVCMOS Oscilátor 3,3V 6-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Výstup
LVCMOS
Mfr
Napájecí napětí
3,3V
Řada
Kmitočtová stabilita
±20ppb
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Základní rezonátor
Pouzdro
6-SMD, Bez přívodů
Typ
Velikost / rozměry
0,555" D x 0,358" Š (14,10mm x 9,10mm)
Kmitočet
Výška při usazení (max)
0,335" (8,51mm)