MCASU105SCG100CFNA01
Číslo produktu DigiKey
587-MCASU105SCG100CFNA01TR-ND - Páska a cívka (TR)
587-MCASU105SCG100CFNA01CT-ND - Řezaná páska (CT)
587-MCASU105SCG100CFNA01DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MCASU105SCG100CFNA01
Popis
CAP CER 10PF C0G 50V 0402
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 pF ±0,25pF 50V Keramický kondenzátor C0G, NP0 0402 (1005 metrický)
Modely EDA/CAD
MCASU105SCG100CFNA01 Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Kapacita
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Tolerance
±0,25pF
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Jmenovité napětí
Tloušťka (max)
0,022" (0,55mm)