C0402C100C5GACAUTO
Číslo produktu DigiKey
399-C0402C100C5GACAUTOTR-ND - Páska a cívka (TR)
399-C0402C100C5GACAUTOCT-ND - Řezaná páska (CT)
399-C0402C100C5GACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C0402C100C5GACAUTO
Popis
SMD AUTO C0G, CERAMIC, 10 PF, 2%
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 pF ±0,25pF 50V Keramický kondenzátor C0G, NP0 0402 (1005 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
C0402C100C5GACAUTO Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Mfr
Vlastnosti
Nízký obsah ESL
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Stav součásti
Zastaralé
Způsob montáže
Kapacita
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Tolerance
±0,25pF
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Jmenovité napětí
Tloušťka (max)
0,022" (0,55mm)