35RAPC4BHN3
35RAPC4BHN3
35RAPC4BHN3
Číslo produktu DigiKey
SC2405-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
35RAPC4BHN3
Popis
CONN JACK STEREO 3.5MM R/A
Podrobný popis
3,50mm (0,141", 1/8", Mini zástrčka) - sluchátko Zásuvka telefonu Stereo (3 vodiče, TRS) Konektor Pájecí materiály
Modely EDA/CAD
35RAPC4BHN3 Modely
Kategorie
Vnitřní spínač(e)
Dva spínače
Mfr
Způsob montáže
Průchozí otvor, Pravý úhel
Průmyslově standardní kontaktní průměr
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Skutečný průměr
0,142" (3,60mm)