35RAPC3BH3
35RAPC3BH3
35RAPC3BH3
Číslo produktu DigiKey
SC2402-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
35RAPC3BH3
Popis
CONN JACK STEREO 3.5MM R/A
Podrobný popis
3,50mm (0,141", 1/8", Mini zástrčka) - sluchátko Zásuvka telefonu Stereo (3 vodiče, TRS) Konektor Pájecí materiály
Modely EDA/CAD
35RAPC3BH3 Modely
Způsob montáže
Montáž na panel, Průchozí otvor, Pravý úhel
Hromadné balení
Vlastnosti
Montážní materiál, Lepidlo na závity
Stereo (3 vodiče, TRS)
Složení
3ks - 1 konektor, 1 matice, 1 podložka
Skutečný průměr
0,142" (3,60mm)