PAT0510S-C-3DB-T10
Číslo produktu DigiKey
PAT05S3TR-ND - Páska a cívka (TR)
PAT05S3CT-ND - Řezaná páska (CT)
PAT05S3DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PAT0510S-C-3DB-T10
Popis
RF ATTENUATOR 3DB 50OHM 0402
Standardní dodací lhůta výrobce
42 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
RF útlumové články 3dB 0 Hz ~ 10 GHz 50 Ohms 32mW 0402 (1005 metrický)
Kategorie
Kmitočtový rozsah
0 Hz ~ 10 GHz
Výrobce
Susumu
Výkon (W)
32mW
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Impedance
50 Ohms