PHED-RS010G1ABOGA-C006
Číslo produktu DigiKey
4324-PHED-RS010G1ABOGA-C006-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PHED-RS010G1ABOGA-C006
Popis
MALE HEADER RIGHT ANGLE THROUGH
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor, Pravý úhel 10 position 0,100" (2,54mm)
Kategorie
Způsob upevnění
Dvojčinný
Mfr
Délka kontaktu - spojovací část
0,236" (6,00mm)
Řada
Délka kontaktu - kolík
0,236" (6,00mm)
Balení
Sáček
Celková délka kontaktů
0,118" (3,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Výška izolace
0,098" (2,50mm)
Typ konektoru
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Typ kontaktu
Samčí pin
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Rozteč - kontakty
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
Flash
Počet pozic
Povrch kontaktu - kolík
Zlatá
Počet řad
2
Materiál kontaktu
Mosaz
Rozteč řad - kontaktní spojení
Materiál izolace
Plastový, Bez halogenů
Počet zatížených pozic
Vše
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Provedení
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Krytí
Neopláštěný
Barva izolace
Černá
Způsob montáže
Jmenovitý proud (A)
3A