PH2RA-10-UA
Číslo produktu DigiKey
2057-PH2RA-10-UA-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PH2RA-10-UA
Popis
CONN HEADER R/A 10POS 2.54MM
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor, Pravý úhel 10 position 0,100" (2,54mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PH2RA-10-UA Modely
Kategorie
Délka kontaktu - spojovací část
0,235" (5,97mm)
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,120" (3,05mm)
Řada
Výška izolace
0,197" (5,00mm)
Balení
Sáček
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Stav součásti
Aktivní
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Typ konektoru
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
Flash
Typ kontaktu
Samčí pin
Povrch kontaktu - kolík
Zlatá
Rozteč - kontakty
Materiál kontaktu
Mosaz
Počet pozic
Materiál izolace
Polybutylentereftalát (PBT), Vyplněný sklem
Počet řad
2
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Rozteč řad - kontaktní spojení
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Počet zatížených pozic
Vše
Barva izolace
Černá
Provedení
Jmenovitý proud (A)
3A
Krytí
Neopláštěný
Jmenovité napětí
250VAC