PRPC040SACN-RC
Číslo produktu DigiKey
S1131EC-40-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PRPC040SACN-RC
Popis
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 40 position 0,100" (2,54mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PRPC040SACN-RC Modely
Kategorie
Délka kontaktu - kolík
0,320" (8,13mm)
Mfr
Celková délka kontaktů
0,648" (16,47mm)
Výška izolace
0,098" (2,50mm)
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Jmenovitý proud (A)
3A na kontakt
Délka kontaktu - spojovací část
0,230" (5,84mm)
Další zdroje
Skladem: 14 206
Kontrola dalších příchozích skladových zásob
Alternativní délka
CONN HEADER VERT 39POS 2.54MM
Skladem: 0
CONN HEADER VERT 38POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 37POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 35POS 2.54MM