PRPC037SACN-RC
Číslo produktu DigiKey
S1131EC-37-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PRPC037SACN-RC
Popis
CONN HEADER VERT 37POS 2.54MM
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 37 position 0,100" (2,54mm)
Kategorie
Délka kontaktu - kolík
0,320" (8,13mm)
Mfr
Celková délka kontaktů
0,648" (16,47mm)
Výška izolace
0,098" (2,50mm)
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Jmenovitý proud (A)
3A na kontakt
Délka kontaktu - spojovací část
0,230" (5,84mm)
Další zdroje
Položka s přidanou hodnotou
Alternativní délka
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
Skladem: 14206
CONN HEADER VERT 39POS 2.54MM
Skladem: 0
CONN HEADER VERT 38POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 35POS 2.54MM