PEC36SADN není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Sullins Connector Solutions
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
Molex
Skladem : 1 602
Katalogový list
Amphenol CS (FCI)
Amphenol CS (FCI)
Skladem : 339
Samtec Inc.
Harwin Inc.
Skladem : 301
Patice konektoru Průchozí otvor 36 position 0,100" (2,54mm)
PEC36SADN
Číslo produktu DigiKey
S1042E-36-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PEC36SADN
Popis
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
PEC36SADN Modely
Kategorie
Délka kontaktu - kolík
0,420" (10,67mm)
Mfr
Celková délka kontaktů
0,750" (19,05mm)
Výška izolace
0,100" (2,54mm)
Provozní teplota
-65°C ~ 125°C
Jmenovitý proud (A)
3A
Délka kontaktu - spojovací část
0,230" (5,84mm)