77311-1AG-36LF je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Direct
Molex
Skladem : 33 942
Katalogový list
Similar
Molex
Skladem : 7 287
Katalogový list
Similar
3M
3M
Samtec Inc.
Harwin Inc.
Skladem : 301
Harwin Inc.
Skladem : 836
Sullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Skladem : 205
Patice konektoru Průchozí otvor 36 position 0,100" (2,54mm)
77311-1AG-36LF
Číslo produktu DigiKey
77311-1AG-36LF-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
77311-1AG-36LF
Popis
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
77311-1AG-36LF Modely
Kategorie
Délka kontaktu - spojovací část
0,230" (5,84mm)
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,195" (4,95mm)
Řada
Celková délka kontaktů
0,525" (13,34mm)
Balení
Sáček
Výška izolace
0,100" (2,54mm)
Stav součásti
Aktivní
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Typ konektoru
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlato nebo zlato, GXT™
Typ kontaktu
Samčí pin
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
30,0µin (0,76µm)
Rozteč - kontakty
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Počet pozic
Materiál kontaktu
Fosforový bronz
Počet řad
1
Materiál izolace
Termoplastový
Počet zatížených pozic
Vše
Provozní teplota
-65°C ~ 125°C
Provedení
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Krytí
Neopláštěný
Barva izolace
Černá
Způsob montáže
Jmenovitý proud (A)
3A na kontakt