961136-6404-AR není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Molex
Skladem : 1 602
Katalogový list
Similar
Amphenol CS (FCI)
Skladem : 0
Katalogový list
Amphenol CS (FCI)
Patice konektoru Průchozí otvor 36 position 0,100" (2,54mm)
961136-6404-AR
Číslo produktu DigiKey
3M9457-36-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
961136-6404-AR
Popis
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
961136-6404-AR Modely
Kategorie
Délka kontaktu - spojovací část
0,217" (5,50mm)
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,130" (3,30mm)
Řada
Celková délka kontaktů
0,445" (11,30mm)
Balení
Hromadné balení
Výška izolace
0,098" (2,50mm)
Stav součásti
Aktivní
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Typ konektoru
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Typ kontaktu
Samčí pin
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
Flash
Rozteč - kontakty
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Počet pozic
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Počet řad
1
Materiál izolace
Termoplastový
Počet zatížených pozic
Vše
Provozní teplota
-25°C ~ 105°C
Provedení
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Krytí
Neopláštěný
Barva izolace
Černá
Způsob montáže
Jmenovitý proud (A)
2A