PEC33SADN
Číslo produktu DigiKey
S1042E-33-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PEC33SADN
Popis
CONN HEADER VERT 33POS 2.54MM
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 33 position 0,100" (2,54mm)
Kategorie
Délka kontaktu - kolík
0,420" (10,67mm)
Mfr
Celková délka kontaktů
0,750" (19,05mm)
Výška izolace
0,100" (2,54mm)
Provozní teplota
-65°C ~ 125°C
Jmenovitý proud (A)
3A
Délka kontaktu - spojovací část
0,230" (5,84mm)
Alternativní délka
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Skladem: 0
CONN HEADER VERT 1POS
Skladem: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM