VNQ7140AJTR
Číslo produktu DigiKey
497-15995-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-15995-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-15995-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VNQ7140AJTR
Popis
IC PWR DRVR N-CHAN 1:1 PWRSSO16
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Výkonový spínač/řadič 1:01 N-kanál 8A PowerSSO-16
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
VNQ7140AJTR Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
Nevyžadovaný
Mfr
Proud - výstup (max)
8A
Řada
Rds zap (typická hodnota)
140mOhm
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Typ vstupu
Neinverzní
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Automatický restart, Příznak stavu
Typ spínače
Ochrana proti poruchám
Omezení proudu (pevné), Detekce zatížení, Přehřátí, Přepětí, UVLO
Počet výstupů
4
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Poměr - vstup:výstup
1:01
Způsob montáže
Montáž na povrch
Výstupní konfigurace
Horní část
Dodávaná velikost pouzdra
PowerSSO-16
Typ výstupu
N-kanál
Pouzdro
Rozhraní
Zap./vyp.
Základní číslo produktu
Napětí - zátěž
4V ~ 28V