VNQ7E100AJTR
Číslo produktu DigiKey
497-19575-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-19575-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-19575-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VNQ7E100AJTR
Popis
IC PWR DRVR N-CHAN 1:1 PWRSSO16
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Výkonový spínač/řadič 1:01 N-kanál 7,5A PowerSSO-16
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
VNQ7E100AJTR Modely
Kategorie
Rds zap (typická hodnota)
100mOhm
Mfr
Typ vstupu
Neinverzní
Řada
Vlastnosti
Automatický restart, Příznak stavu
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Ochrana proti poruchám
Omezení proudu (pevné), Detekce zatížení, Přehřátí, Přepětí, Zkrat, UVLO
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Typ spínače
Třída
Automobilový průmysl
Počet výstupů
4
Kvalifikace
AEC-Q100
Poměr - vstup:výstup
1:01
Způsob montáže
Montáž na povrch
Výstupní konfigurace
Horní část
Dodávaná velikost pouzdra
PowerSSO-16
Typ výstupu
N-kanál
Pouzdro
Napětí - zátěž
4V ~ 28V
Základní číslo produktu
Proud - výstup (max)
7,5A