VN7140ASTR
Číslo produktu DigiKey
497-15994-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-15994-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-15994-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VN7140ASTR
Popis
IC PWR DRIVER N-CHANNEL 1:1 8SO
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Výkonový spínač/řadič 1:01 N-kanál 8A 8-SOIC
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
VN7140ASTR Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
Nevyžadovaný
Mfr
Proud - výstup (max)
8A
Řada
Rds zap (typická hodnota)
140mOhm
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Typ vstupu
Neinverzní
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Automatický restart, Příznak stavu
Typ spínače
Ochrana proti poruchám
Omezení proudu (pevné), Detekce zatížení, Přehřátí, Přepětí, UVLO
Počet výstupů
1
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Poměr - vstup:výstup
1:01
Způsob montáže
Montáž na povrch
Výstupní konfigurace
Horní část
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC
Typ výstupu
N-kanál
Pouzdro
Rozhraní
Zap./vyp.
Základní číslo produktu
Napětí - zátěž
4V ~ 28V