STW56N60DM2 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
IXYS
Skladem : 5 072
Katalogový list
Similar
IXYS
Skladem : 450
Katalogový list
Skladem : 0
Skladem : 350
Rohm Semiconductor
Toshiba Semiconductor and Storage
Taiwan Semiconductor Corporation
Skladem : 300
Skladem : 295
Skladem : 265
N-kanál 600 V 50A (Tc) 360W (Tc) Průchozí otvor TO-247-3
STW56N60DM2
Číslo produktu DigiKey
497-16341-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STW56N60DM2
Popis
MOSFET N-CH 600V 50A TO247
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
STW56N60DM2 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
5V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
90 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±25V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
4100 pF @ 100 V
Rozptylový výkon (Max)
360W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
600 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247-3
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
60mOhm při 25A, 10V