STTH1R02ZFY
Číslo produktu DigiKey
497-18877-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-18877-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-18877-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STTH1R02ZFY
Popis
DIODE STANDARD 200V 1A SOD123F
Podrobný popis
Dioda 200 V 1A Montáž na povrch SOD-123F
Modely EDA/CAD
STTH1R02ZFY Modely
Kategorie
Doba zpětného zotavení (trr)
32 ns
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
500 nA @ 200 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Třída
Automobilový průmysl
Stav součásti
Aktivní
Kvalifikace
AEC-Q101
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
200 V
Pouzdro
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
1A
Dodávaná velikost pouzdra
SOD-123F
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1 V @ 1 A
Provozní teplota - přechod
-40°C ~ 175°C
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)