STTH10LCD06FP
Číslo produktu DigiKey
497-12353-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STTH10LCD06FP
Popis
DIODE STD 600V 10A TO220FPAC
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 600 V 10A Průchozí otvor TO-220FPAC
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
STTH10LCD06FP Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Doba zpětného zotavení (trr)
50 ns
Balení
Trubice
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
5 µA @ 600 V
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Technologie
Pouzdro
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
600 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220FPAC
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
10A
Provozní teplota - přechod
175°C (max.)
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
2 V @ 10 A