STS10DN3LH5
Číslo produktu DigiKey
497-10011-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-10011-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-10011-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STS10DN3LH5
Popis
MOSFET 2N-CH 30V 10A 8SOIC
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pole MOSFET 30V 10A 2,5W Montáž na povrch 8-SOIC
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
STS10DN3LH5 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
21mOhm při 5A, 10V
Výrobce
STMicroelectronics
Vgs(th) (max) při Id
1V při 250µA
Řada
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
4,6nC při 5V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
475pF při 25V
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Výkon - max
2,5W
Technologie
MOSFET (oxid kovu)
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Konfigurace
2 N-kanál (duální)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Funkce tranzistoru FET
Hradlo logické úrovně
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
30V
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
10A