STPST80H100L2Y
Číslo produktu DigiKey
497-STPST80H100L2YTR-ND - Páska a cívka (TR)
497-STPST80H100L2YCT-ND - Řezaná páska (CT)
497-STPST80H100L2YDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPST80H100L2Y
Popis
AUTOMOTIVE 100 V, 80 A TRENCH SC
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 100 V 80A Montáž na povrch HU3PAK
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
STPST80H100L2Y Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 µA @ 100 V
Řada
Třída
Automobilový průmysl
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kvalifikace
AEC-Q101
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Technologie
Pouzdro
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
HU3PAK
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
80A
Provozní teplota - přechod
-40°C ~ 175°C
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
810 mV @ 80 A